Замовити зворотній дзвінок

Накрутка відгуків на Google Maps

-23%
130 грн.
100 грн.
Є в наявності
Мінімальна кількість для замовлення: 10
Вартість вказано за 1 відгук. Мінімальне замовлення 10 шт. Наші відгуки проходять модерацію. Відгуки - один з найважливіших критеріїв лояльності з боку клієнтів для будь-якого бізнесу. Але, далеко не всі готові витрачати свій час, щоб поділитися позитивним досвідом. Хороший сервіс, завжди, сприйм...

Вартість вказано за 1 відгук. Мінімальне замовлення 10 шт. Наші відгуки проходять модерацію.

Відгуки - один з найважливіших критеріїв лояльності з боку клієнтів для будь-якого бізнесу. Але, далеко не всі готові витрачати свій час, щоб поділитися позитивним досвідом. Хороший сервіс, завжди, сприймається як належне. Як правило, люди знаходять час на написання відгуку лише тоді, коли чимось незадоволені.

Накрутка відгуків також доречна при запуску бізнесу, коли база постійних клієнтів ще не сформувалась. Адже саме позитивні відгуки можуть стати першим кроком до підвищення довіри до товарів або послуг з боку потенційного покупця.

Ви недавно запустили свій бізнес, але до вас не йдуть клієнти через відсутність відгуків? У сучасному світі це не є проблемою. Підніміть рейтинг своєї компанії замовивши накрутку позитивних відгуків на сторінці Гугл Мій Бізнес.

Чому позитивні відгуки так важливі?

Давайте подивимося правді в очі - багато компаній не здатні витримувати конкуренцію, тому йдуть з ринку. Як не допустити цього? Залучати якомога більше потенційних клієнтів і використовувати для цього всі доступні методи.

Невеликим компаніям, які тільки почали свою діяльність складно конкурувати з гігантами. Так як великі компанії мають багато відгуків, вони мають вищий рівень довіри. І що найцікавіше, не завжди їх продукт або послуга краще, ніж ваші.

Відгуки - важлива частина становлення успішного бізнесу:

 • наявність великої кількості відгуків на сторінці Google Maps допоможе зробити вибір на вашу користь;
 • відсутність відгуків - піде на користь тільки вашим конкурентам;
 • наявність негативних відгуків - викликають недовіру у нових і постійних клієнтів;
 • відгуки стануть джерелом додаткової реклами.

Чому обираючи компанію, покупець дивиться на відгуки та рейтинг?

Ви збираєтеся відсвяткувати важливу подію у своєму житті і хочете, щоб все в цей день було ідеально. На що в першу чергу ви зверніть увагу в процесі вибору закладу? Звичайно ж, на відгуки.

Хороший рейтинг, наявність великої кількості відгуків з позитивною оцінкою не викличе у вас сумнівів про хорошу кухні і високий рівень обслуговування.

Те ж саме стосується і інтернет-магазинів, салонів краси та інших компаній, що надають послуги. Малоймовірно, що користувач піде на ризик і стане замовляти дорогий товар у компанії, яка не має відгуків.

Саме відгуки на Google Maps впливають на прийняття позитивного рішення з боку клієнта. Адже, як відомо, більше 95% покупців спочатку читають відгуки та тільки після цього здійснюють покупку.

Відгуки допоможуть подбати про репутацію бізнесу

Позитивні відгуки на Google Maps потрібні не тільки компаніям, які недавно почали свою діяльність. Вони можуть стати ефективним методом для підприємств, які дбають про свою репутацію.

Додаткові відгуки також будуть корисними якщо:

 • бізнес був придбаний, і вам необхідно відновити репутацію після старих власників;
 • у вас молода компанія, яка ще не має бази постійних клієнтів готових розповісти про свій позитивний досвід інших;
 • у вас багато конкурентів, які ведуть нечесну гру.

Замовте відгуки і вже через кілька днів отримаєте позитивний результат.

Користувачі схильні довіряти зовнішніх сайтів, ніж власним ресурсу створеному компанією. Відмінним варіантом для будь-якого бізнесу стане прийняття рішення прокачати свою сторінку в Google.

Якому типу бізнесу підуть на користь позитивні відгуки на Google Maps. Відгуки важливі для будь-яких типів закладів і бізнесу. Серед них можуть бути:

 • мийки та автосервіси;
 • кафе, ресторани, кальянні;
 • приватні клініки;
 • магазини здійснюють свою діяльність в офлайн і онлайн режимах;
 • компанії, що надають різні послуги і так далі.

Люди довіряють позитивним коментарям, а це значить, що більше відгуків - більше клієнтів. Ми вивчимо специфіку вашого бізнесу і опублікуємо реалістичні відгуки. Тому, використайте шанс вигідно виділитися серед конкурентів - звертайтеся за допомогою в Digital Monkey.

Ми пропонуємо накрутку реальних відгуків. Тому, замовляючи позитивні відгуки у нас, ви отримаєте:

 • відгуки від справжніх користувачів з незаспамленних акаунтів;
 • тільки адаптовані відгуки під реальні коментарі (вивчення діяльності, переваг компанії з наявністю помилок і так далі);
 • сторінку на Google Maps, яка зробить ваш бізнес максимально привабливою для нових клієнтів.
Залишити відгук
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
26.11.2021
Співпрацюємо по накрутці вже декілька місяців. Не завжди виходить проставити точно в термін, але, в цілому, все по домовленостям. У звітах лише відгуки, які пройшли модерацію. Після чергового апдейту були проблеми, робота зупинилась на два тижні, але знову ж таки - свої обов'язки виконали. Ось знову замовив партію
03.10.2021
Все четко. Все сделано согласно договоренностям
21.08.2021
Заказывал. Все сделали. Немного не уложились в оговоренные сроки на пару дней, но все проставили.
04.06.2021
Можно доверять. Все четко. Заказал 20 отзывов - 20 опубликовали. Всегда на связи, что является очень важным моментом