Замовити зворотній дзвінок

Аналіз логів сервера

750 грн.
Є в наявності
Навіть якщо ваш проект ідеально оптимізований відповідно до вимог SEO, дуже важливо періодично аналізувати логи-сервер. У мережі на Ваш сайт можуть бути зовнішні посилання, які віддають код 404 (сторінки не існує) - налаштувавши редіректи можна зберегти лінковий профіль. У пошуковій видачі можу...

Навіть якщо ваш проект ідеально оптимізований відповідно до вимог SEO, дуже важливо періодично аналізувати логи-сервер. У мережі на Ваш сайт можуть бути зовнішні посилання, які віддають код 404 (сторінки не існує) - налаштувавши редіректи можна зберегти лінковий профіль. У пошуковій видачі можуть бути зображення та сторінки сайту, які вже видалено - тут також важливо налаштувати редіректи.

На основі аналізу логів сервера можна уникнути ситуацій, коли відвідувачі та пошукові роботи заходять на сайті в глухий кут (404 коди відповіді), що дозволить не втратити трафік і подружити пошукових ботів із сайтом.

На основі аналізу логів сервера Ви отримаєте документ з інформацією про проблемні сторінки та налаштовані редиректи для Вашого проекту.

Залишити відгук
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
26.11.2021
Спасибо ребятам. Очень удобно подана информация. По факту получил готовые редиректы, которые скопировал в htaccess. Через некоторое время сделаем еще раз. Услугу можно смело заказывать!