Замовити зворотній дзвінок

Налаштування контекстної реклами Google ADS

4000 грн.
Є в наявності
Налаштування контекстної реклами Отримай клієнтів вже сьогодні. PPC - cамий ефективний інструмент отримання заявок, вони поступають одразу після налаштування та запуску реклами Замовити налаштування контекстної реклами - найшвидший спосіб отримати клієнтів з пошуку Гугл. Правильна настройка ко...

Налаштування контекстної реклами

Отримай клієнтів вже сьогодні. PPC - cамий ефективний інструмент отримання заявок, вони поступають одразу після налаштування та запуску реклами

Замовити налаштування контекстної реклами - найшвидший спосіб отримати клієнтів з пошуку Гугл. Правильна настройка контекстної реклами направить оголошення на цільову аудиторію. Така реклама показується в залежності від контенту сторінки або запиту, який вводиться в пошуковій системі Google. Вона діє за принципом розміщення рекламних оголошень з посиланнями на необхідний сайт перед органічною видачею результатів пошукових запитів.

Переваги контекстної реклами

Швидкість. Реклама налаштовується за кілька днів, а якщо проект не великий - можна налаштувати за кілька годин. І відразу після запуску будуть перші клієнти. За допомогою контекстної реклами наша компанія налагодить контакт із Вашими потенційними клієнтами і допоможе заявити їм про ваше існування. У порівнянні з SEO-просуванням, яке працює з перспективою на майбутнє, реклама Google ADS діє моментально. Після її перегляду у покупців виникає бажання перейти на сайт і ознайомитися з послугами і товаром. Грамотно пропрацьовані ключові слова допомагають направити оголошення лише тим користувачам мережі, які зацікавлені у Вашому товарі чи послузі.

Ми проведемо налаштування реклами за короткий проміжок часу

Вона відразу почне ефективно діяти після запуску. З її допомогою ми вирішимо для вас наступні завдання:

 • привернемо увагу ЦА до продукту або послуги;
 • збільшимо кількість продажів;
 • підвищимо впізнаваність бренду;
 • підігріємо навколоцільову аудиторію;
 • затвердимо позицію на ринку;
 • посилимо лояльність старих клієнтів.

Ми допоможемо швидко потрапити в топ Google ADS (Adwords), що дозволить навіть для малого бізнесу робити великі кроки в своєму розвитку і напрацюванні клієнтської бази. Для багатьох це може стати головним джерелом генерації клієнтів, розширення бізнесу і зростання прибутку.

Налаштування контекстної реклами нашими фахівцями в Google ads дозволить максимально ефективно використовувати опції, які передбачені інструментом Google ADS. У сукупності з ними контекстна реклама дозволить знайти саме Вашого клієнта і налагодити з ним прямий контакт.

Етапи налаштування та запуску

Щоб реклама стала ефективною, ми виконаємо наступні кроки:

 • Встановлюємо цілі. Погоджуємо бажаний результат.
 • Аналіз конкурентів. Вивчимо стилістику реклами конкурентів, зробимо пропозицію унікальною і не зробимо їх помилок.
 • Підбір ключових фраз. Підберемо ключові слова, які користувачі найчастіше пишуть при пошуку пропонованого Вами товару чи послуги.
 • Підбір та пропрацювання цільових (посадочних) сторінок сайту. За посиланням в рекламі людина потрапить на потрібну йому сторінку, де буде відображатися інформація про товар, тригер, форми та кнопки для замовлення.
 • Розробка логічної структури рекламного акаунта для зручності ведення реклами, розмежування кампаній та груп оголошень.
 • Складемо продаючі заголовки для отримання максимального CTR. Перше, на що клієнт звертає увагу - заголовок. Від нього залежить, чи стане користувач читати далі чи ні. Він буде коротким, висвітлювати головне, притягувати увагу і спонукати користувача до подальших дій, прочитати решту тексту або подивитися відео.
 • Формування рекламних оголошень. Під час налаштування контекстної реклами пишеться конкретний текст зі згадуванням головних переваг. У тілі оголошень використовується інформація про акції, вставляються ключові запити і пишуться слова, які спонукають до дії.
 • Будуть дотримані всі правила Google ADS. Йдеться про кількість знаків, правил правопису, застосування нестандартних символів, заборону про згадку інших брендів і багато іншого.
 • Налаштування детального таргетингу. Дана опція дозволяє налаштовувати час і географію показів. За допомогою цього етапу ми налаштуємо рекламу під цільову аудиторію в потрібному Вам регіоні. За часом можна налаштовувати появу реклами в певні дні або години.

Завдання контекстної реклами - привести людей на сайт. Уже від його функціональності і оформлення залежить, чи буде проданий товар чи ні.

При запуску контекстної реклами необхідно проаналізувати кількість виділених на це грошей. Вартість залучення клієнтів повинна бути доступною і обґрунтованою. Ми обов'язково погодимо цілі, завдання рекламної компанії і складемо прогноз бюджету на кампанію.

Переваги замовлення налаштування у нас

Як фахівці в області налаштування контекстної реклами ми діємо за наступним алгоритмом:

 • вникаємо в суть і деталі бізнесу;
 • визначаємо очікування клієнта від майбутньої рекламної компанії;
 • прогнозуємо результат;
 • прогнозуємо і погоджуємо бюджет;
 • розробляємо план дій;
 • професійно налаштовуємо рекламу з опрацюванням усіх деталей.

У нас працюють тільки досвідчені фахівці, що втілюють всі побажання клієнта. Кожен етап з налаштування реклами погоджується з замовником. Для всіх клієнтів передбачений промо-код на поповнення рекламного аккаунта.

У нас можна замовити налаштування контекстної реклами під ваш бюджет і цільову аудиторію для будь-якого сайту. Зберемо самі продаючі ключові запити і створимо семантичне ядро, після чого зробимо оголошення максимально привабливим для користувачів.

Залишити відгук
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.