Замовити зворотній дзвінок

Кейси


Оберіть категорію

Аудит рекламних кампаній Google Ads для клінінгової компаніїї в США

Клієнт: клінінгова компанія, що надає свої послуги в штаті Флорида. Завдання: аналіз облікового запису Google Ads, виявлення причин неефективної роботи рекламних кампаній та надання рекомендацій що..

SEO просування Landing Page (ледінга)

Даний кейс, хороший приклад того, що при хорошій onPage оптимізації та правильному підході до лінкбілдингу, успішно можна просунути в ТОП 10 навіть лендінг, обійшовши при цьому повноцінні сайти т..

Налаштування Google Ads для СТО по ремонту рульових рейок

Послуга: налаштування контекстної реклами Бізнес: компанія, що надає послуги з діагностики та відновлення агрегатів рульового управління для легкових і комерційних автомобілів Геотарг..

Як ми знизили вартість конверсії (CPA) на 22% для компанії по боротьбі із шкідниками

Послуга: створення landing page; налаштування та ведення контекстної реклами Бізнес: новостворена компанія з надання послуг по боротьбі із шкідниками: дезінфекція, дезінсекція, дератизація т..

Налаштування Google Ads для компанії по ремонту спецтехніки

Послуга: налаштування контекстної реклами Бізнес: компанія з надання послуг по ремонту кранів-маніпуляторів, автокранів, автогідропідйомників Геотаргетинг: Київ та Київська область Рекла..

SEO для сайту фармацевтичної тематики

Кейс не просто про SEO просування інтернет-магазину, а по суті, про запуск бізнесу, так як роботи проводилися практично з нуля і комплексом: розробка сайту, його оптимізація, просування сайту, запуск ..