Замовити зворотній дзвінок

Google Мій Бізнес: як зареєструватися та в чому його користь для власників бізнесу?

Маєте власний бізнес, але в пошуках можливостей збільшення клієнтів? Маємо для вас оптимальне рішення, котре не потребує жодних капіталовкладень - Google Мій Бізнес. 

Що таке Google Мій Бізнес?

Google Мій Бізнес - безкоштовний інструмент, що дає можливість розміщувати інформацію про свою компанії, товари та послуги в пошуковій мережі Google та на Google картах.

Наприклад, якщо загуглити “стоматологія”, то в результатах пошуку показуватимуться дані компаній із Google Мій Бізнес із врахуванням локального місцеположення користувача (тобто будуть показані ті стоматології, які є найближчими до місця положення користувача).

Якщо ж ви ще не маєте профілю в Google Мій Бізнес, то однозначно втрачаєте потенційних клієнтів.

На Google картах результати пошуку виглядають наступним чином.

Переваги реєстрації компанії в Google Мій Бізнес

 1. Швидкість реєстрації. Для того, аби зареєструвати картку знадобиться близько 15 хвилин.

 2.  Можливість створення безкоштовного веб-сайту.

 1.  Можливість офлайн-бізнесу бути більш помітним онлайн.

Як правило, результати GMB пошуку висвітлюються над результатами платної й органічної видачі.

 1. Присутність на Google Maps.

 2. Збільшення довіри до компанії зі сторони клієнтів.

 3. Залучення потенційних клієнтів на веб-сайт.

 4. Комунікація з клієнтами (можливість отримувати дзвінки, відповідати на повідомлення та відгуки).

 5. Як результат, збільшення кількості клієнтів та прибутку компанії.

 6. Можливість запустити контекстну рекламу, навіть не маючи власного сайту. При створенні картки в GMB можна отримати бонус в розмірі 1500 грн на розміщення контекстної реклами.

 7. Можливість підтягувати адресу компанії в рекламні оголошення.

 8. Все це абсолютно безкоштовно!

Google Мій бізнес не підходить для компаній, які працюють виключно онлайн.

Як зареєструвати компанію в Google Мій Бізнес?

 1. Перейдіть за посиланням Google My Business і натисніть “Створити зараз”.

 1. Натисніть “Додайте свою компанію в Google”

 1. Введіть назву своєї компанії. Важливо: назва компанії має бути унікальною. Крім цього існують вимоги й до назв компанії. Наприклад, при реєстрації будівельної компанії, не можна в полі назва вказати “Будівельна компанія”. При проходженні перевірки обліковий запис із такою назвою компанії може бути заблокований. Звичайно, якщо ця назва не є офіційно зареєстрованою назвою компанії. Для окреслення сфер діяльності компанії існують категорії. У випадку, якщо хтось вже зареєстрував вашу компанію, то потрібно буде заявити про свої права володіння карткою в Google Мій Бізнес.

 1. Виберіть категорію бізнесу із запропонованого переліку категорій. Якщо ж серед запропонованих варіантів немає категорії, котра підходить саме вам - вкажіть більш загальну. На жаль, додавати власний варіант категорії бізнесу немає можливості.

Вибір правильної категорії є особливо важливим, оскільки показ в пошуку можливий не лише за назвою, а й за категорією бізнесу.

 1. За умови наявності додайте філію.

 1. Вкажіть зони де відбувається обслуговування клієнтів.

 1. Вкажіть регіон де знаходиться Ваша компанія.

 1. Вкажіть контактний номер телефону та url-адресу веб-сайту. Вказані дані мають бути правдиві. За вказаними контактними даними з вами можуть зв'язатися і перевірити чи насправді існує компанія. Якщо ж вказаний номер телефону виявиться недійсним - компанія не пройде перевірку і, відповідно, не отримає картку в Google Мій Бізнес.

Якщо ви ще не маєте веб-сайту, то є можливість створити безкоштовний веб-сайт на основі інформації вказаної в Google Мій Бізнес. Варто звернути увагу, якщо ви вже маєте веб-сайт і натиснете “Створити безкоштовний веб-сайт”, то за замовчуванням в Google Мій Бізнес буде використовуватися саме безкоштовно створений шаблон сайту. Для того, аби користувачі із Google карт потрапляли на ваш поточний сайт, потрібно вказати його url-адресу.

 1. Введіть поштову адресу на яку ви отримаєте паперовий лист із кодом, за допомогою якого підтвердите право керувати зареєстрованою компанією та представляти її в Google.

В деякий облікових записах доступні варіанти підтвердження права керування карткою в Google Мій Бізнес телефонним дзвінком, листом з кодом на електронну пошту та миттєве підтвердження. Миттєве підтвердження доступне, якщо сайт підтверджений в Google Search Console.

До моменту поки компанія не буде підтверджена, функціонал Google Мій Бізнес буде обмежений.

Можливості служби Google Мій Бізнес

Після закінчення процесу реєстрації ви потрапите в інтерфейс Google Мій Бізнес, який виглядає наступним чином.

І має досить широкий функціонал, а саме:

 • створення і надання кожному учаснику команди корпоративної електронної пошти.

 • створення публікацій щодо пропозицій, новинок, подій, товарів, зокрема інформування клієнтів про зміни в роботі компанії у зв'язку з COVID-19.

 • розмістити інформацію про компанію: опис компанії, зона обслуговування, графік роботи тощо.

 • перегляд та аналізування статистичні дані (скільки нових клієнтів знаходять вашу компанію та як вони з нею взаємодіють).

 • взаємодіяти з клієнтами: відповідати на запитання клієнтів, отримувати відгуки.

 • презентувати свою компанію (завантажувати фото й відео, які представляють компанію, пропозиції або товар).

 • редагувати безкоштовно створений веб-сайт.

 • керувати користувачами Google Мій Бізнес, надавати ролі Адміністратора та Адміністратора філії.

Варто звернути увагу, що на розміщення в пошуковій мережі Google карток Google Мій Бізнес впливають релевантність інформації про компанію, рейтинг компанії та прив'язка до певних географічних місцеположень, що допомагає користувачам знаходити компанії поблизу.

Висновок

Отже, Google Мій Бізнес однозначно є корисним для підприємців, особливо для власників малого бізнесу в регіонах. Навіть якщо відсоток клієнтів, що формується з мережі Інтернет є незначним. Для успішного розвитку власної справи, інформацію про надавані послуги потрібно розміщувати усюди де є можливість залучити потенційних клієнтів, тим паче на безкоштовних ресурсах. А, відповідно, чим більше клієнтів, тим більший прибуток отримує бізнес. 

Потрібна допомога з реєстрацією компанії в Google Мій Бізнес або маєте вже зареєстрований профіль, але необхідно підняти рейтинг - заповнюйте форму нижче. Ми з радістю вам допоможемо!

Написати відгук
Note: HTML is not translated!