Замовити зворотній дзвінок

Блог SEOhub


Оберіть категорію

Google Мій Бізнес: як зареєструватися та в чому його користь для власників бізнесу?

Маєте власний бізнес, але в пошуках можливостей збільшення клієнтів? Маємо для вас оптимальне рішення, котре не потребує жодних капіталовкладень - Google Мій Бізнес.  Що таке Google Мій Бізнес..

Аудит рекламних кампаній Google Ads для клінінгової компаніїї в США

Клієнт: клінінгова компанія, що надає свої послуги в штаті Флорида. Завдання: аналіз облікового запису Google Ads, виявлення причин неефективної роботи рекламних кампаній та надання рекомендацій що..

SEO просування Landing Page (ледінга)

Даний кейс, хороший приклад того, що при хорошій onPage оптимізації та правильному підході до лінкбілдингу, успішно можна просунути в ТОП 10 навіть лендінг, обійшовши при цьому повноцінні сайти т..

Налаштування Google Ads для СТО по ремонту рульових рейок

Послуга: налаштування контекстної реклами Бізнес: компанія, що надає послуги з діагностики та відновлення агрегатів рульового управління для легкових і комерційних автомобілів Геотарг..

Як ми знизили вартість конверсії (CPA) на 22% для компанії по боротьбі із шкідниками

Послуга: створення landing page; налаштування та ведення контекстної реклами Бізнес: новостворена компанія з надання послуг по боротьбі із шкідниками: дезінфекція, дезінсекція, дератизація т..

Налаштування Google Ads для компанії по ремонту спецтехніки

Послуга: налаштування контекстної реклами Бізнес: компанія з надання послуг по ремонту кранів-маніпуляторів, автокранів, автогідропідйомників Геотаргетинг: Київ та Київська область Рекла..